top of page

Hornová se i přes příkaz soudu neomluvila za svoje lživá tvrzení o Lucii Odkolek. Soudní exekutor proto rozhodl o provedení exekuce.

Jun 6, 2022

Lenka Hornová v exekuci? Bývalá moderátorka TV Nova Hornová (dnes ředitelka programu TV Prima) se za svoje nepravdivá tvrzení o Lucii Odkolek v reportáži "Šlechtična z bulváru" neomluvila ani poté, co jí to nařídil Obvodní soud pro Prahu 6. Soudní exekutor Podkonický proto rozhodl o provedení exekuce.

Přestože rozhodnutí Obvodního soudu pro Prahu 6 nabylo právní moci 6.11. 2021, Lenka Hornová se do 6. června 2022 neomluvila. V reportáži "Šlechtična z bulváru" očerňovala Hornová svojí bývalou kolegyni Lucii Odkolek, když si vymýšlela, že kvůli ní dokonce byla u soudu. Za takové lži jí soud nařídil, aby se omluvila. Ve skutečnosti byla u soudu Lucie Odkolek kvůli Lence Hornové, a svědčila tam v její prospěch. Hornová získala odškodnění za titulní článek v Blesku. Z tehdejšího rozhodnutí soudu z roku 2005 navíc vyplynulo, že údajný rozhovor s Lucií Odkolek si vymysleli redaktoři Blesku. Soud vysloveně uvedl, že Lucie Odkolek žádné informace Blesku neposkytla a článek o Hornové "Závody v sexu na Nově" měl být pomstou za její dřívější kritiku Blesku v pořadu Prásk. Po obdržení informace o zahájení exekučního řízení Hornová písemnou omluvu zaslala a řízení o soudní exekuci bylo zastaveno.

bottom of page