top of page

""Omlouvám se tímto paní Lucii Odkolek za nepravdivá tvrzení, jež jsem uvedl ve svém příspěvku na sociální síti Facebook dne 19.8.2022, a to, že [...]  si paní Lucie Odkolek vymýšlela šlechtický titul, skvostné vzdělání a  nárok na ochranné známky pekárny Odkolek z holdingu Agrofert. Informace, kterou jsem o tomto řízení dostal, nebyla pravdivá, citovaný rozsudek byl následně odvolacím soudem vplném rozsahu zrušen. Jak vyplynulo zdůkazů provedených v řízení vedeném Obvodním soudem pro Prahu 5  [...] není pravda, že si Lucie Odkolek vymýšlela šlechtický titul, skvostné vzdělání a nárok na ochranné známky pekárny Odkolek z holdingu Agrofert. Tuto omluvu činím na základě soudem uzavřeného smíru".

MAREK WOLLNER

bývalý šéfredaktor a  dramaturg pořadu Reportéři ČT

"Omlouvám se tímto paní Lucii Odkolek za nepravdivé tvrzení,

jež jsem uvedla v rozhovoru s reportérem pořadu Reportéři ČT, který byl odvysílán dne 2.3. 2020 na programu ČT 1, a to, že jsem kvůli paní Lucii Odkolek byla u soudu".

LENKA HORNOVÁ

bývalá dramaturgyně TV Nova

"Omlouváme se za zveřejnění článku s titulkem "Agrofert se musí soudit o značku Odkolek. Chovají se jako pokračovatelé rodu, stěžuje si dědička" na internetových stránkách deníku E15. Označení "dědička" vzniklo v naší redakci, paní Lucie Frederika Odkolek se tak sama nikdy neoznačila." 

NIKITA POLJAKOV

šéfredaktor E15

bottom of page